WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bethesda wie, kiedy zadebiutuje The Elder Scrolls VI

Trailer The Elder Scrolls VI był z pewnością jednym z największych zaskoczeń tegorocznych targów E3. Produkcja będąca źródłem westchnień milionów fanów jest jednak we wczesnej fazie produkcji, o czym poinformował nas Todd Howard.

Fani Bethesdy z pewnością wiedzą, o kim mowa. Todd Howard w ciągu ostatnich lat stał się niejako twarzą serii TES, a nawet samego studia, w imieniu którego występuje na wielu pokazach. Odgrywając rolę dewelopera, z pewnością stanowi obszerne źródło informacji o The Elder Scrolls VI, co nie umknęło dziennikarzom serwisu GameSpot. Ci byli w stanie przeprowadzić z Toddem wywiad, w którym to padły słowa:

Oczywiście spędziliśmy wiele czasu nastawiając się na produkcję The Elder Scrolls VI, zamiast po prostu wziąć się za niego. Wiemy, czym ten ma się stać i osiągnięcie tego będzie wymagać sporo czasu, technologii oraz innych rzeczy, które musimy zbudować. I to jest właśnie nakład pracy, na jaki zasługuje ta seria.

Nieco wcześniej potwierdził, że The Elder Scrolls VI jest we wczesnej fazie produkcji, ale studio zabierało się za jego produkcje w takim stylu, że już z góry wiedzą, kiedy zadebiutuje na rynku. Co ciekawe, wyprzedzi ona grę Starfield, która według Howarda posiada już grywalną wersję demonstracyjną. Daty premiery obu gry oczywiście nie ujawniono, ale nie powinniśmy się ich spodziewać wcześniej, niż w 2020 roku.

Tak swoją drogą – przestrzegam Was o stronie theelderscrollsvihammerfell.com, która nie należy do studia i jest zwyczajnym żartem.

Źródło: Wccftech