WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Beyond Good and Evil 2 ze zwiastunem i gameplayem

Wśród licznych zapowiedzi i prezentacji gier na E3 musiało znaleźć się Beyond Good and Evil 2. Ubisoft zaprezentował nie tylko nowy trailer, ale również gameplay… dostępny wyłącznie na miejscu.

Fanów serii z pewnością ucieszy fakt, że Beyond Good and Evil 2 to prequel i prawdopodobnie też restart historii zapoczątkowanej w 2011 roku. Na przygotowanym zwiastunie CGI zaprezentowano nie tylko kilka efektownych ujęć z lotu statkami kosmicznymi, ale również obecność głównej postaci poprzedniej odsłony – Jade. Ta została jednak ukazana w roli antagonisty.

Zaraz po konferencji twórcy zaprosili obecnych na miejscu chętnych do wypróbowania Beyond Good and Evil 2. Dostępne było wyłącznie krótkie demo, ale jego pełnych zapisów jeszcze nie udostępniono w sieci. Mamy jednak kilka trwających prawie minutę, które ukazują podróż statkiem kosmicznym przez miasto oraz krótką, ale dynamiczną sekwencję walki w zwarciu.

Studio ogłosiło ponadto, że wszyscy fani mogą dołożyć do Beyond Good & Evil 2 coś od siebie. Nie ważne, czy jesteś grafikiem, czy kompozytorem – jeśli chcesz współtworzyć tę grę, to możesz podesłać swój pomysł/dzieło prosto do twórców.

Źródło: Wccftech