WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Materiały zewnętrzne

Bez problemów, bez czekania, bez faktur. Najnowsza sieć komórkowa w telefonicznej aplikacji.

[Artykuł sponsorowany]

Miłośników ciekawych aplikacji na smartfony, zainteresuje na pewno możliwość korzystania z sieci komórkowej, która także dostępna jest w aplikacji. To nowe rozwiązanie spotyka się z coraz większym uznaniem i cieszy się coraz większą popularnością. Przede wszystkim użytkownicy cenią sobie jego prostotę. Wszystko, co chcemy zrobić, sprawdzić, dowiedzieć się, dostępne jest dla nas w jednej aplikacji ściągniętej na telefon. Czego potrzebujemy? Telefonu właśnie. Aplikacja działa z systemem Android i iOS, a ściągnąć ją możemy z Google Play oraz AppStore. Dodatkowo, potrzebna będzie karta płatnicza, która zostanie podpięta do naszego konta, i z której ściągane będą należności. Karta SIM zostanie dostarczona przez kierowcę w przeciągu ok. 20min. Opcja dostarczenia karty dostępna jest w sześciu miastach w Polsce: w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście, Łodzi i na terenie konurbacji śląskiej.

Czego mogę oczekiwać po subskrypcji?

Subskrypcja daje możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów, sms-ów i mms-ów do wszystkich sieci w kraju oraz 20 GB internetu. W pakiecie mamy także nielimitowane rozmowy, sms-y i mms-y w roamingu na terenie UE oraz internet do limitu 1,95 GB. Tenże limit zostanie odnowiony każdorazowo wraz z subskrypcją. Opłata pobierana jest automatycznie z przyporządkowanej do konta karty płatniczej, co miesiąc, w dniu uruchomienia subskrypcji.

Dodatkowe usługi

Subskrypcją nie są objęte połączenia międzynarodowe, usługi Premium i inne. Aby móc z nich korzystać, musisz przeznaczyć na nie tzw. środki dodatkowe. W tym celu wybierasz sobie preferowaną kwotę doładowania, począwszy od 5 zł aż do 300 zł i  wyrażasz zgodę na pobieranie ich z podpiętej karty płatniczej. Dodatkową, proponowaną usługą jest system poleceń. Oznacza to, iż zapraszając znajomych do subskrypcji, zyskujesz darmowy miesiąc. Polecona osoba musi wpisać Twój kod i włączyć subskrypcję. Oboje zyskujecie w ten sposób miesiąc użytkowania bez opłat. Swój kod znajdziesz  w aplikacji, w odpowiedniej zakładce.

Korzyści z posiadania sieci komórkowej na subskrypcję

Nowe możliwości dają Ci gwarancję wygody, komfortu i spokoju. Możesz z pozycji wygodnego fotela zarządzać swoją siecią, ponieważ wszystko masz w jednej zainstalowanej na telefonie aplikacji. Nie musisz dzwonić na infolinię, ponieważ wszystkie informacje znajdziesz w aplikacji. Jeśli masz jednak jakiekolwiek wątpliwości, konsultanci dostępni są na czacie siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nie musisz wychodzić z domu, stać w kolejkach ani czekać na połączenie z konsultantem.

Opłaty ściągane są automatycznie z Twojej karty płatniczej, nie otrzymujesz więc żadnych faktur, nie musisz regulować należności, pamiętać o terminie zapłaty. Otrzymujesz abonament telefoniczny bez zobowiązania, a więc nie wiąże Cię żaden termin, w którym jesteś zmuszony korzystać z usług sieci. Masz swobodę decydowania, jak długo chcesz używać subskrypcji, nie musisz martwić się o upływ czasu. Jeśli uda Ci się pozyskać przychylność znajomych i zaczną współpracę z siecią na subskrypcję, możesz zdobywać kolejne gratisowe miesiące.

Jeśli skończy się internet, możesz zawsze dokupić dodatkowy pakiet, z środków wcześniej na to przeznaczonych. Pamiętaj tylko, że niewykorzystane środki nie przechodzą na następny miesiąc.

Jeśli zainteresowała Cię możliwość korzystania z sieci na subskrypcję, zdecydowanie chcesz wypróbować nowe możliwości i wygodne rozwiązania, koniecznie dowiedz się na ten temat więcej i dołącz do innych zadowolonych użytkowników https://folx.com/

[Artykuł sponsorowany]