WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bilety na DotA 2 The International 2016 będą dostępne do kupienia już w tym tygodniu

Ubiegłoroczny The International osiągnął pulę nagród aż 18 milionów dolarów, z czego zwycięska drużyna – Evil Geniuses zgarnęła dla siebie 1/3 tej puli. Mistrzostwa świata w DotA 2 powracają, a sprzedaż biletów ma wystartować już w tym tygodniu.

The International 2016 tak jak poprzednik będzie wielkim, e-sportowym świętem. W tym roku wydarzenie to odbędzie się pomiędzy 8-13 sierpnia i tym razem Valve zamierza powrócić do Seattle oraz jego KeyArena.

Jeśli decydujecie się na zakup biletów to musicie wiedzieć, że firma Gabe’a Newella podzieliła nieco bilety turniejowe na etapy Midweek (eliminacje) oraz Finals (tu już chyba wiadomo). Wejściówki na Midweek mają kosztować 75 dolarów amerykańskich, zaś te na Finals 100, zatem jeżeli chcielibyście być na wszystkich dniach The International 2016, będziecie musieli wyłożyć całe 175$. Oczywiście taki wydatek wiąże się też z pewną rekompensatą. Wystarczy połączyć swoje konto Steam i podczas pobytu na samych zawodach, jest szansa na to, żeby oglądającym wpadły tam specjalne przedmioty niedostępne później.

Bilety dostępne będą do kupienia już 7 kwietnia o godzinie 19 oraz 8 kwietnia o godzinie 7 rano. Pospieszcie się, bo wejściówki na The International mają tradycję błyskawicznego znikania!

[źródło i zdjęcie: blog.dota2.com]