WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Black Desert Online świętuje liczbę graczy i zapowiada testy na Xbox One

Wygląda na to, że promocja z początku października zrobiła swoje. Dziś Pearl Abyss ogłosiło, że w Black Desert Online swoją przygodę rozpoczęło całkiem sporo graczy żądnych przygody w gatunku MMORPG.

Z okazji osiągnięcia 10 milionów zarejestrowanych kont w Black Desert Online studio ogłosiło aż trzy specjalne wydarzenia w ramach „Celebrating Millions”. Pierwsza ze specjalnych promocji rozpocznie się już na początku następnego tygodnia po przerwie technicznej, w której zostaną nagrodzeni wszyscy posiadacze broni Cliff. Te będą teraz mogły zostać wymienione na sztabki złota, zależnie od poziomu ich ulepszeń. O następnych dwóch niewiele dziś wiadomo, ale do nagród za logowanie się zawita skrzynka Shakatu oraz dwa rodzaje specjalnych itemów. Całość dopina promocja, w ramach której Black Desert Online można zgarnąć za 50%… czyli 20 złotych.

Ponadto Pearl Abyss ogłosiło start otwartych testów beta na konsoli Xbox One. Te rozpoczną się już 8 listopada i będzie dostępna w darmowej wersji z odpowiednimi ograniczeniami. Nie znajdziemy w niej sklepu online, nasz progres utraci się po wyjściu z fazy testów, a wybór klas ograniczy się do Berserka, Łowcy, Czarownika, Wojownika, Wiedźmy i Maga. Zabawa na konsoli Microsoftu będzie jednak wymagać subskrypcji Xbox Live Gold.

Czytaj też: Tak wygląda Geralt w serialowym wydaniu od Netflix

Źródło: Wccftech