WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Black Knight pojawi się w MCU

Od jakiegoś czasu krążą niezwykle interesujące plotki mówiące o tym, że Black Knight pojawi się w MCU. Czy spotkamy go już w Avengers: Endgame?

W sieci można znaleźć wiele teorii na temat możliwości wprowadzenia postaci Black Knighta do filmowego uniwersum Marvela. Miałoby się to stać przy pomocy Wymiaru Kwantowego. Oczywiście, nadal to tylko plotka, ale najnowsze informacje zdają się powoli ją potwierdzać.

W kwietniu Marvel Comics wyda przedruk  klasycznego komiksu Avengers. jego ponowne wydanie zbiega się z premierą Avengers: Endgame. Zeszyt ukaże się pod nazwą The Believers. Ponownego wydania doczekał się komiks Black Knight i Avengers #7 1 ( wydany w 1969 roku). Co ciekawe, zawiera on fabułę Endgame, w której bohater dołącza do zespołu Mścicieli.

Black Knight został uwięziony w Wymiarze Kwantowym za sprawą Wiru Czasowego. Kiedy zespół Avengers uda się tam, by cofnąć się w czasie, bohater zostanie uwolniony. Trzeba przyznać, że ma to sens i ciekawie byłoby zobaczyć, co Marvel Studios zrobi z tą postacią. Jeszcze bardziej intrygujący byłby fakt, że Black Knight pojawi się w MCU bez żadnej zapowiedzi.

Pamiętajcie, że to tylko plotka i fanowska teoria. Jednak ponowne wydanie tego akurat komiksu i to jeszcze w czasie premiery wydaje się podejrzane. Oczywiście, to może być tylko zbieg okoliczności.

Czytaj też:

Źródło: comicbookmovie.com