WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Blizzard wystartował z kolejnym darmowym weekendem w Overwatch

Ten darmowy weekend będzie jednak należał do tych nieco dłuższych. Następne wieczory możecie spędzać właśnie przy Overwatch, które za darmo pobierzecie z launchera Battle.net.

Wygląda na to, że darmowe weekendy w Overwatch się opłacają. Nie tak dawno temu można było pograć za darmo w Overwatcha przez kilka dni na PC, a teraz taką możliwość otrzymają wszyscy. No, może dokładnie ci, którzy w swoich jaskiniach mają PCta ze średniej półki albo konsolę PlayStation 4 lub Xbox One. W ramach darmowego weekendu otrzymujecie wszystko to, co weszłoby w Wasze posiadanie po zakupie gry. Mowa o dostępie do każdego trybu rozgrywki, mapy i wszystkich spośród 28 bohaterów. Otrzymacie nawet możliwości otwierania zdobytych skrzynek!

Ta dobroć od Blizzarda rozpoczęła się tak naprawdę wczoraj, bo już od 20:00 23 sierpnia wszyscy chętni mogli rozpocząć swoją zabawę. Jeśli nie byliście uważni, to jednak nic straconego, bo pozostało Wam jeszcze grubo ponad 72 godzin dostępu. Akcja zakończy się bowiem 28 sierpnia o godzinie 9:00 czasu polskiego. Warto pamiętać, że wszystko, do czego dojdziecie w ramach takich okazji, zapisuje się na Waszym koncie. Oznacza to tyle, że jeśli kupicie Overwatcha na własność, to otrzymacie wszystko, czego dorobiliście się podczas nie ostatniego, a wszystkich darmowych weekendów.

Darmowe granie: For Honor na zawsze na Steam

Źródło: Blizzard
Zdjęcia: Blizzard