WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bohaterowie Foxa znajdą się MCU. Kiedy możemy się ich spodziewać?

Długo oczekiwana fuzja Foxa i Disneya dojdzie do skutku z początkiem nowego roku. Oznacza to, że wkrótce bohaterowie Foxa znajdą się w MCU.

Od dłuższego czasu wiadomo, że Avengers: Endgame ma zakończyć obecną fazę Marvel Cinematic Universe. Jednak kiedy Avengersi odejdą lamusa, studio będzie musiało zacząć nowe historie. Do tego ma posłużyć również przejęcie przez Disney 20th Century Fox i posiadanych przez nich praw do postaci Marvela. A co za tym idzie możemy spodziewać się, że bohaterowie Foxa znajdą się w MCU. W ich skład wchodzą przede wszystkim X-Meni, Deadpool i Fantastyczna Czwórka.

Bohaterowie Foxa znajdą się MCU. Kiedy możemy się ich spodziewać?

Kevin Feige zasugerował, że proces wprowadzania ich do uniwersum może być szybszy niż nam się wydaje. Zapytany o to nie podał żadnych konkretnych informacji na temat jakichkolwiek projektów, to wypowiedział się pozytywnie.

Wygląda to bardzo, bardzo dobrze, a wszystko może ruszyć już w ciągu pół roku. Powrót postaci, które wcześniej należały do Foxa jest świetny.

Oznacza to, że już wkrótce zaczną się prace nad nowymi filmami, a może i serialami. Przypomnijmy, że Disney wykupił Foxa za 71,3 miliarda dolarów. Daje mu to dostęp do wielu bohaterów i zapewne sporo z nich zobaczymy w produkcjach na Disney+.

Czytaj też: Przerażający pierwszy zwiastun filmu Us

Źródło: bgr.com