WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bohaterowie Overwatch w wydaniu Lego

Nie martwcie się jednak – Blizzard nie wyda jakiejś przygodówki w klockowym klimacie, ale użyczy swoich tworów firmie Lego. Ta zapowiedziała właśnie, że bohaterowie Overwatch w wydaniu Lego pojawią się w przyszłym roku. 

Dla fanów tej produkcji będzie to oczywiście nie lada gratka, którymi będą mogli przyozdobić swoje gamingowe jaskinie. Zwłaszcza że firma nie poszła w stronę prostych figurek, a zestawów, które zawierają postacie z gry oraz mapy… poniekąd nawet „fabularne”. Tak więc zestaw Tracer kontra Widowmaker odtwarza satelitę dronów z mapy Watchpoint: Gibraltar. Z kolei Hanzo vs. Genji walczą w dojo Hanamura. Set o nazwie Dorado Showdown umieszcza Żołnierza: 76, Żniwiarza i McCree w budynkach z mapy Dorado, a kolekcja D.Va i Reinhardt posiada dodatkowy kombinezon mecha i wzmocniony pancerz.

Nie zabrakło również dosłownie memicznego Bastiona, który w wydaniu Lego będzie mógł wejść w oba tryby. Zdecydowanie największy, bo aż 730-częściowy zestaw Watchpoint: Gibraltar zawiera w sobie Mercy, Pharah, Reapera i Winstona. Wszystko to będzie dostępne w serii Lego Overwatch od 1 stycznia 2019 roku. Ceny zestawów zaczną się od 14,99$ i skończą na 89,99$.

Oczywiście klockami Lego bawią się nie tylko dzieci, ale zastanawiam się, dlaczego firma nie zdecydowała się na wariant Fortnite. To przecież żyła złota!

Czytaj też: Nowej bohaterce Overwatch udzielił się klimat RDR2

Źródło: Engadget