WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bronie w Red Dead Redemption 2 i garść screenshotów w 4K

Niech fakt, że gracze PlayStation 4 będą mieli przewagę nad tymi z Xbox One nie skłóci Was ze znajomymi, z którymi będziecie grać w Red Dead Online. Tam bowiem dostanie kulki w plecy może być czymś na porządku dziennym, więc lepiej wiedzieć, jakie znajdziemy bronie w Red Dead Redemption 2. 

Tych ma być całkiem sporo, bo Rockstar Games nie ograniczy się wyłącznie do charakterystycznych rewolwerów. W RDR 2 obok nich będą funkcjonowały proste pistolety Volcanic, karabiny Springfield, strzelby „obrzyny” oraz dubeltówki Litchfield. Wszystkie z nich będą mogły zostać poddane modyfikacjom luf, uchwytów, magazynków, czy celowników. O ile te zmiany będą wpływać  na parametry, to drewniane wykończenia, czy grawerowane elementy ograniczą się wyłącznie do wizualnych zmian. Całość dopełni różny rodzaj amunicji… co w ogromnym stopniu przypomina mi system z Far Cry 5.

Zmiana nie ominęła również systemu Dead-Eye, czyli charakterystycznego spowolnienia czasu. W nim gracz będzie mógł nawet odstrzelić wrogom ręce, nogi, a nawet głowę, ale wyłącznie z użyciem najpotężniejszych w grze broni i po osiągnięciu ”trzeciego poziomu”. Na sam koniec podrzucam Wam najnowsze screenshoty, jakie ujawnił wczoraj Rockstar:

Czytaj też: Nowe informacje o Red Dead Redemption 2 zwiastują hit

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Rockstar via Wccftech