Brytyjski oddział firmy Mitsubishi Motors został oficjalnym partnerem i dostawcą pojazdów na potrzeby globalnego show Fast & Furious Live. To impreza organizowana w obiektach formatu stadionowego inspirowana słynną serią filmów Szybcy i Wściekli.

Brytyjska filia Mitsubishi Motors dostarczy na potrzeby show pojazdy, służące zarówno ekipie organizatora, jak i specjalnie przygotowane, zmodyfikowane modele, które będą uczestniczyć w pokazach.

Podczas występów na żywo pojawią się trzy modele Mitsubishi, m.in. specjalna wersja Mitsubishi Lancera Evolution, która będzie brać udział w pokazach z udziałem widzów, podczas unikatowej interaktywnej imprezy „Fast & Furious Live”, rozpoczynającej się w Wielkiej Brytanii już w tym miesiącu.

Pracująca na zapleczu, ale nie mniej istotna dla powodzenia całego przedsięwzięcia, będzie flota sprawnych i funkcjonalnych pickupów Mitsubishi L200, która będzie służyć ekipom wykonawczym. Ich zadania będą obejmować szereg działań, od transportu samochodów grających główne role podczas imprezy, po przewożenie pracowników pomiędzy szeregiem kolejnych lokalizacji, dzięki czemu cenione pickupy Mitsubishi L200 staną się członkami wielkiej rodziny „Fast Live”.

Mitsubishi Motors posiada długą historię związaną z serią filmów „Fast & Furious”. Japońska marka samochodowa była obecna w większości filmów z tego cyklu, a wiele z gwiazdorskich samochodów stało się ulubionymi pojazdami fanów serii: od błyszczącego, zielonego Mitsubishi Eclipse z „The Fast and the Furious”, po wspomaganego nitro Mitsubishi Lancera Evolution VII, jaki wystąpił w „2 Fast 2 Furious”.

Oficjalnie zaanonsowany w zeszłym miesiącu, napędzany adrenaliną, dwugodzinny program „Fast & Furious Live”, ma być najbardziej spektakularną produkcją na żywo, jaką kiedykolwiek stworzono, zachwycając pokazami precyzyjnej jazdy i nowo stworzonymi numerami kaskaderskimi. Fani zostaną przetransportowani bezpośrednio do tego wciągającego uzupełnienia filmów serii „Fast & Furious” dzięki ulubionym samochodom, lokalizacjom oplatającym kulę ziemską oraz kluczowym scenom z serii filmowej – odtworzonym z pomocą najnowocześniejszej technologii mappingu projekcji 3D. Więcej informacji i bilety dostępne są pod adresem fastandfuriouslive.com

Fast Live Productions

Brand Events we współpracy ze specjalistami z branży sportowej, medialnej i rozrywkowej spod znaku Epsilon Partners, stworzyli i sfinansowali spółkę joint venture Fast Live Productions Ltd, która będzie produkować i organizować tournee Fast & Furious Live na całym świecie przez najbliższe 5 lat. Brand Events współpracował wcześniej z BBC Worldwide, produkując i organizując niezwykle udane pokazy Top Gear Live na całym świecie przez ponad 10 lat. Firma prowadzi wiele innych renomowanych imprez motoryzacyjnych i festiwali, w tym festiwal motoryzacyjny Ignition, London Classic Car Show i festiwale CarFest. Firma powszechnie uważana za najbardziej renomowaną i innowacyjną w organizacji i produkcji imprez konsumenckich, ma na swoim koncie wiele wyróżnień branżowych.

Źródło: materiały prasowe.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej