WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Bullseye w Marvel’s Daredevil potwierdzony!

Netflix potwierdził spekulacje fanów. W trzecim sezonie niewidomy prawnik zmierzy się z Bullseye w Marvel’s Daredevil.

Popularny serwis streamingowy udostępnij kolejne szczegóły nadchodzącego trzeciego sezonu Daredevil. Do obsady dołączył Wilson Bethel znany z How to Get Away with Murder. Aktor ma zagrać Benjamina Pointdextera znanego bardziej pod komiksowym pseudonimem Bullseye. Czarny charakter cechuje praktycznie nieomylny cel i zdolność do zamiany większości przedmiotów w śmiercionośny pocisk. Ponadto możemy założyć, że w nowo wydanym zwiastunie to właśnie Pointdexter przebrał się w kostium Diabła z Hell’s Kitchen.

Postać Bullseye zadebiutowała na łamach komiksów już w 1976 roku. Zabójca próbował pozbawić życia Wilsona Fiska, jednak jego plan się nie powiódł. Później został zatrudniony przez Kingpina, swój dawny cel. W zeszytach z lat dziewięćdziesiątych Pointdexter również podszywa się pod alter ego Matta Murdocka. Wykorzystując wizerunek bohatera, popełnia liczne rozboje i powoli rujnuje reputację Daredevila. Brzmi znajomo?

Erik Olsen już wcześniej sugerował pojawienie się nowego przeciwnika:

W serialu pojawi się nowa inna postać, która stanowi zagrożenie dla Matta. Pod wieloma względami może być lepszy od Daredevila.

Trzeci sezon Marvel’s Daredevil wyląduje na platformie Netflix już 19 października.

Kolejny film w uniwersum Spider-Mana to Morbius