Zapewne kojarzycie Rockstar Games głównie z serii Grand Theft Auto i Red Dead Redemption, ale do portfolio studia zalicza się również m.in. Bully na PlayStation 2 z 2006 roku. Wątek jego kontynuacji pojawiał się często w przeszłości, ale dopiero teraz wyszło, że Bully 2 może być kolejną grą Rockstara pod RDR 2.

Wynika to z castingu, jaki organizuje brytyjska reżyserka, Jessica Jeffers. Ta poszukuje aktorów do nowego projektu wiodącego producenta gier w Wielkiej Brytanii, do których zalicza się aż pięć placówek Rockstara. Główna siedziba firmy znajduje się oczywiście na terenie USA. Ponadto ogłoszenie wskazuje zarówno na nastoletnich aktorów, jak i na tych starszych do roli profesorów. Do tego dochodzi opis wskazujący na „obecność łagodnej przemocy i wulgaryzmów w scenach z młodymi aktorami” oraz sam fakt, że ma to być „thriller/dramat”. Wypisz wymaluj kontynuacja gry Bully!

O ile ma to rzeczywiście sens i sprawia wrażenie realnego, to nie możemy zapominać, że to nadal zwyczajne spekulacje. Serwis Wccftech wskazuje, że filmowanie scen z Bully 2 z motion capture ma mieć miejsce w londyńskiej wytwórni Pinewood Studios. Łączy się to z samym castingiem i poniekąd potwierdza to, że Rockstar Games może pracować nad kontynuacją gry z 2006 roku. Nie jest to nawet nieprawdopodobne, ponieważ z takim Red Dead Redemption 2 jakoś się nie śpieszyli…

Czytaj też: Nowe informacje o Red Dead Redemption 2 zwiastują hit

Źródło: Wccftech
Zdjęcia:  Wccftech

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej