WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

Znana z serwisu Reddit Victoria Taylor znalazła nową pracę

Obiekt całego zamieszania, jakie wybuchło na stronie Reddit w ostatnich miesiącach – Victoria Taylor, odpowiedzialna ze sekcję AMA – znalazła nową pracę w WeWork.

WeWork jest firmą, która oferuje obszar roboczy startującym firmom lub klientom indywidualnym. Rolą Taylor w tym przedsiębiorstwie ma być zarządzanie cyfrową społecznością, choć szczegóły tej pracy nie zostały jeszcze udostępnione. Wiemy na pewno, że jej obowiązki w stosunku do tego, co musiała robić jako jedna z twarzy Reddita, nie zmienią się diametralnie. Zresztą, nawet Reddit korzystał kiedyś właśnie z usług WeWork.

Informacja ta co prawda nie uleczy „milionów zranionych dusz”, pozostawionych na pastwę bezdusznej administracji Reddita, ale wieść o tym, że Victorii Taylor wiedzie się dobrze, pewnie uspokoi większość jej fanów. Padły nawet pytania, czy WeWork zrobi w najbliższej przyszłości Ask Me Anything na Reddicie, ale Taylor zbyła wszystkich cytatem z „Plan 9 From Outer Space” –  „Pozdrowienia, mój przyjacielu. Wszystkich nas interesuje przyszłość, bo właśnie w niej spędzimy resztę życia.„.

[źródło: theverge.com; zdjęcie: smh.com.au]