WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Caseking sprzedaje specjalne wersje i7 8700K

Dla osób, które chciałyby mieć trochę srebra na swoim procesorze, niemiecki sklep Caseking przygotował wyjątkową ofertę. Sklep sprzedaje specjalne wersje Intel Core i7, które posiadają zmienione pewne cechy i są przygotowane do podkręcania.

Caseking posiada w ofercie procesory, które mają zagwarantowane działanie z częstotliwością 5, 5,1 oraz 5,2 GHz oraz posiadają zmieniony IHS na taki, który posiada 99,9% czystego srebra. Sklep testuje otrzymane partie procesorów, zmienia pastę termoprzewodzącą na Thermal Grizzly Conductonaut oraz zmienia IHS. Wykonywane jest to we współpracy z overclockerem der8auer. Wersje ze srebrem mają dopisek Ultra Edition i kosztują 690 euro za 5,0 GHz, 750 euro z 5,1 GHz oraz aż 870 euro za 5,2 GHz.

W sprzedaży są także inne wersje – Advanced Edition (wymiana pasty na Thermal Grizzly Conductonaut) oraz Pro Edition (IHS pokryty niklem ze zmianą pasty). Oczywiście ich cena jest już niższa niż Ultra Edition. Caseking zaskoczył wszystkich takimi wersjami procesorów natomiast uważam, że jest to dobry krok – samemu pewnie zainwestowałbym w jedną z takich wersji. Pokazuje to też Intelowi, czego konsumenci oczekują od jego konstrukcji.

Źródło: https://www.techpowerup.com/