WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Castingów na serialową Yennefer ciąg dalszy

Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że każdy fan Wiedźmina wiąże z nadchodzącym serialem od Netflixa ogromne nadzieję. O naszym rodzimym odpowiedniku lepiej nie przypominać, ale następnym castingom na rolę Yennefer warto poświęcić chwilę.

A tym razem swoje umiejętności zaprezentowała aktorka, która specjalizuje się głównie w serialach. Na swoim koncie posiada już produkcje takie jak: Wynonna Earp, Remedy, Hemlock Grove, Piękna i bestia oraz Nie z tego świata. Wielkim fanem seriali (a nawet filmów!) nie jestem, więc nie mogę jednoznacznie stwierdzić, czy były to dzieła godne naszego czasu i czy aktorka zagrała w nich po prostu dobrze. Mowa zaś o Clark Backo, której przesłuchanie (niezwiązane z fabułą serialu) obejrzycie poniżej:

Niestety bez podobnego nagrania musimy obejść się w przypadku Tahnee Harrison, cosplayerki, która podobno również spróbowała przed kamerą swoich sił. A skąd takie nowiny bez stosownych dowodów? Ano wynikają z prostego połączenia faktów, a dokładnie wpisu na Twitterze naszej bohaterki oraz szybko usuniętego twitta Lauren S. Hissrich – głównego twórcy serialu (dzięki OstatniaTawerna). Czyżby potwierdzało to wybranie „tej właściwej”? W skrócie – oba wpisy wskazywały na coś związanego z Wiedźminem w Los Angeles, co potwierdził tylko udostępniony cosplay Yennefer.

I jak podobają Wam się obie panie w roli Yennefer? Mnie zastanawia, dlaczego to tylko jej przesłuchania możemy znaleźć, podczas gdy milczy się o reszcie bohaterów. Czyżby odpowiedni aktorzy byli już wybrani? Nie wiadomo, ale wiemy co nieco na temat premiery, która według Tomasza Bagińskiego odbędzie się za półtora roku.

Źródło: Valedopontar(u)