To już pewne, że CD Projekt Red pojawi się na targach E3 2018, które odbędą się już w czerwcu. Taką informację zaserwowała nam oficjalna strona E3expo, a dokładniej sekcja z wykazem firm, które przyjadą do Los Angeles. Wszystko wskazuje na to, że będą to dni naprawdę owocne, ponieważ światło dzienne mogą ujrzeć szczegóły na temat Cyberpunka 2077.

Patrząc na projekty rodzimego studia, możemy wywnioskować, że to właśnie Cyberpunk 2077 jest dla firmy jedynym pretekstem na wzięcie udziału w targach E3. Wprawdzie prace nad Gwintem również wrą, ale szczerze wątpię, że zapowiedź jego premiery i dodatków fabularnych byłaby warta tyle zachodu. Dołóżmy do tego ostatnie przecieki i voilà – po 6 latach od udostępnienia teasera mamy szansę na otrzymanie pierwszych rzeczowych materiałów na temat jednej z najbardziej wyczekiwanych gier w historii.

E3

W czasie targów powinien pojawić się nowy zwiastun oraz specjalnie przygotowany i w pełni grywalny fragment rozgrywki. Ten jednak nie będzie przeznaczony dla mas, a dla redaktorów oraz inwestorów, którzy otrzymają zaproszenie. Obecność tych drugich jest wręcz kluczowa, ponieważ po ostatnich, niekorzystnych plotkach na temat pracy CD Projekt Red nad Cyberpunkiem 2077 studio mogło stracić kilku z nich.

Źródło: e3expo.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!