WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

CD Projekt Red zaprezentuje grę RPG na tegorocznym E3

Z miesiąca na miesiąc robi się coraz głośniej o rodzimym studiu CD Projekt Red. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 gracze z całego świata z niecierpliwością czekają na ich kolejne dzieło, co nikogo nie powinno specjalnie dziwić. Na szczęście od oficjalnej prezentacji następnej gry RPG dzieli nas 6 tygodni, co potwierdzili organizatorzy targów E3.

O samej obecności CD Projekt Red na tegorocznym E3 wiedzieliśmy jakiś czas temu, ale nikt nie mógł być pewny co do oficjalnego celu tego wystąpienia. No cóż… do dziś. Tak się właśnie złożyło, że organizatorzy targów uaktualnili ich grafik, który wskazuje jasno, że „Redzi” zawitają do Los Angeles z prezentacją tytułu RPG zmierzającego na PC, PlayStation 4 i Xboxa One. Nietrudno jest więc się domyślić, że w grę wchodzi właśnie Cyberpunk 2077. Wskazuje na to nie tylko aspekt marketingowy, czy brak innego, znanego nam IP, ale również cała masa stosunkowo świeżych przecieków.

Z drugiej jednak strony znane wszystkim studio zrobiłoby niemałe zamieszanie prezentując drugą grę, nad którą przecież już pracują. Tego jednak nie zrobią, prawda? Przy okazji przypominam o najnowszych doniesieniach, według których Cyberpunk 2077 ma być shooterem z widokiem FPP.

Cyberpunk 2077 strzelanką z widokiem FPP

Źródło: Grafik E3