WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Charytatywny stream Nvidii

W Warszawie, w dniach od 9 do 10 grudnia, spotkają się sławne osoby, które będą grać w gry. W ten sposób będą one przez 36 godzin zachęcać ludzi do przekazywania pieniędzy na Fundację DKMS.

W akcji charytatywnej wezmą udział gracze z Team Nvidia Polska oraz ich goście: Krzysztof „Jankes” jankowski (prezenter radia ESKA), Wojciech „Łozo” Łozowski (były lider zespołu „Afromental”). Stream zacznie się w sobotę, 9 grudnia i potrwa 36 godzin. Gry, jakie będą streamowane, to PlayersUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, Destiny 2 oraz Counter Strike: Global Offensive. Oprócz wyżej wymienionych osób w wyzwaniu wezmą udział między innymi reZigiusz, Izak, Pasha Biceps, Nervarien czy Wonziu a także drużyny takie jak PRIDE, Team Kinguin czy AGO Gaming.

Całość będzie można oglądać na kanale Nvidii na platformie Twitch. Już teraz zachecamy do rejestracji jako dawcy szpiku (samemu od dawna jestem zarejestrowany) oraz do przekazywania pieniędzy na Fundację DKMS. Na koniec wspomnę tylko, że partnerem akcji jest forma Acer.

Źródło: Materiały prasowe