Do światowych finałów Intel Extreme Masters w Katowicach pozostało już niewiele czasu. 17 stycznia, o godzinie 16:00 pojawi się ostatnia szansa na kupno biletów wcześniejszego wstępu. Bilety będą dostępne za pośrednictwem portalu ticketpro.pl.

W tym roku Intel Extreme Masters w Katowicach po raz pierwszy potrwa dwa weekendy: 25-26 lutego w Spodku toczyć się będą finały turnieju League of Legends, w którym o 150 000 dolarów rywalizować będzie osiem zespołów z całego świata. Rozgrywki w stolicy województwa śląskiego rozpoczną się 22-23 lutego od fazy grupowej, która odbędzie się bez udziału publiczności. W samym Spodku (25 i 26 lutego) zobaczymy najważniejsze pojedynki – mecze decydujące o awansie do fazy pucharowej, a także półfinały i wielki finał, który wyłoni mistrza 11. sezonu Intel Extreme Masters.

Tydzień później na wielkiej scenie zaprezentują się najlepsi gracze Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft II. Już 3 – 5 marca w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym pojawią się światowe gwiazdy. Towarzyszyć im będą targi IEM Expo, na których znajdą się stoiska największych marek z branży IT, gier i przemysłu rozrywkowego. Wstęp na oba weekendy Intel Extreme Masters w Katowicach jest darmowy, ale prowadzona jest sprzedaż biletów, które umożliwiają m.in. wcześniejsze wejście i pozyskanie innych korzyści (np. pakietów gadżetów gamingowych).

Ostatnia tura dystrybucji biletów prowadzona będzie od 17 stycznia od godz. 16:00 poprzez ticketpro.pl i stacjonarne punkty, których lista dostępna jest pod tym adresem. W sprzedaży pojawią się wszystkie rodzaje biletów:

– Bilety jednodniowe – 25 lub 26 lutego – 49 zł

– Bilety dwudniowe – 25-26 lutego – 79 zł

– Karnety premium League of Legends – 25 i 26 lutego – 375 zł

– Bilety jednodniowe – 3, 4 lub 5 marca – 60 zł

– Bilety trzydniowe – 3-5 marca – 150 zł

– Karnety premium CS:GO i StarCraft II – 3-5 marca – 500 zł

– God Mode – 3-5 marca – 4000 zł

Sprzedaż prowadzona będzie pod tym adresem.

Źródło: Materiały prasowe