WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Chcesz się łatwo wymieniać książkami?

Zawsze bardzo lubię, jak powstają aplikacje, których twórcy nie spodziewali się aż tak pozytywnego odzewu. Tak jest właśnie w przypadku appki Nextplease, która umożliwia szybką i łatwą wymianę książek.

Aplikację stworzyłą dwójka studentów – Justyna Staśkiewicz (studentka informatyki i ekonometrii) i Daniel Wojciechowski (student dziennikarstwa). Wpadli oni na pomysł, który teraz wydaje mi się tak prosty, że aż dziwię się że wcześniej nikt tego nie zrobił. Nextplease umożliwia łatwą wymianę książkami w Twojej okolicy. Sama obsługa jest banalna – wystarczy się zarejestrować, uzupełnić profil, dodać książki do biblioteki, przeglądać książki oraz wymieniać się. Nie ma tutaj nic, co mogło by sprawiać większe kłopoty.

Aplikacja dostępna jest na Androida oraz iOS. Jest ona w pełni darmowa, więc nie musicie się obawiać ukrytych opłat, czy braku funkcjonalności. Osobiście właśnie ją ściągam i zaczynam swoją przygodę z wymianami. Dajcie znać, czy także ona Was zainteresowała i znalazła już na Waszych smartfonach.

Źródło: Materiały prasowe