WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Po godzinach

To chyba najlepszy cosplay postaci z MGS V jaki można zobaczyć w sieci

Nie jestem jakimś specjalnym fanem cosplayu, ale jeśli ten wykonany jest naprawdę dobrze, to nawet mi ciężko nie zaklaskać z wrażenia. Jestem jednak w stanie powiedzieć, że póki co jest to jeden z najlepszych cosplayów postaci z Metal Geara, jaki zdążyłem widzieć w swoim życiu.

Metal Gear Solid V jest ostatnio na tapecie wielu profesjonalistów do spraw „przebierania się za postaci z gier”. Ciężko mi powiedzieć, czy jest to sprawa kampanii marketingowej ze strony Konami czy chodzi tu uczczenie ostatniej produkcji z tej serii, która wyszła spod rąk Hideo Kojimy. Zdjęcia, które zobaczycie poniżej to rezultat pracy Maulcosplay oraz Majafelicitas, fotografował zaś Eosandy. Największą zaletą tych kostiumów jest przywiązanie do detali, które sprawia, że mamy wrażenie jakby ci bohaterowie faktycznie żywcem wyszli z gry. Nawet Quiet wygląda tu bardziej wiarygodnie niż w innych wersjach, które dane mi było zobaczyć. Być może pozytywny efekt potęgują też filtry nałożone na zdjęcie, ale podejrzewam, że nawet bez zbędnego „upiększania” cosplayerzy obroniliby się sami. Poza tym też jako jedyni mają swojego prawdziwego Diamond Doga, co jest bardzo fajnym smaczkiem. Zresztą… zobaczcie te fotografie. Jak tu się nie zafascynować?

oA9b1Es-800x533 NtBE1N9-800x533 MGIPSN4-800x533 flB2t8w-800x449 eu1NkZu-800x533 cYQsUkO-800x533[źródło i zdjęcia: eteknix.com]