WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Ciekawe bloki wodne od Aqua Computer

Na rynku chłodzeń wodnych od dawna nic się nie działo. Producenci skupiają się teraz na tworzeniu AIO, nowych bloków na karty graficzne czy procesory (oparte na podobnych rozwiązaniach). Dlatego też Aqua Computer zaskoczył wszystkich premierą nowej linii Cuplex Kryos NEXT, które nazwał następną generacją bloków CPU.

cuplex-kryos-next-vision-cu-ni-am3-1

Oczywiście bloki reklamowane są jako najwydajniejsze na rynku dzięki bardzo niskim oporom przepływowym oraz wysokiej jakości wykonania. Rewolucja ma polegać jednak na innych dodatkach. Bloki posiadają technologię Vision, która jest tak naprawdę małym ekranem na bloku z którego można odczytać temperaturę. Kolejna technologia to Vario, która ma zapewnić najlepsze dopasowanie bloku do Twojego procesora. W nowych blokach znajduje się także podświetlenie RGB, które można dopasować kolorami do temperatury czy obciążenia CPU.

Bloki już dostępne są w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od 59,90 Euro. Fajnie, że ktoś wprowadza coś nowego w mocno zastygłym rynku chłodzeń. Może kiedyś stanie się to standardem, a może trafi to także do chłodzeń powietrznych?

cuplex-kryos-next-acryl-ni-115x-2

Źródło: http://www.eteknix.com/