WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Co łączy Assassin’s Creed Odyssey i Donalda Trumpa?

Co łączy Assassin’s Creed Odyssey i Donalda Trumpa? Pewna misja, która nawiązuje do hasła z kampanii wyborczej amerykańskiego prezydenta.

Gracze odkryli w Assassin’s Creed Odyssey już mnóstwo easter eggów. Tym razem kolejny został odnaleziony podczas jednej z pobocznych misji. Jeśli jesteście już dość mocno posunięci w fabule, to sami możecie go odkryć. Jeśli już je zrobiliście, to przypomnijcie sobie czy coś Wam nie umknęło podczas misji dotyczącej zbadania sprawy zamachu na ateńskiego polityka? Easter egg ukryty jest w jednym z dialogów.

Misja nazwana „A Venomous Encounter” polega na rozwiązaniu zagadki w sprawie ateńskiego polityka, którego zaatakowano. Gdy uda nam się już odnaleźć sprawców ataku mamy dostępne dwie opcje dialogowe. Możemy albo puścić ich wolno lub wszystkich wyeliminować. Jeśli wybierzemy opcję dotyczącą zabójstwa, jeden z wrogów odpowie „We’ll never surrender to the likes of you. We will make Athens great again.” „Make Athens Great Again można bezpośrednio odnieść do hasła z kampanii wyborczej Donalda Trump, które brzmiało „Make America Great Again”.

Czytaj też: Assassin’s Creed Odyssey w Google Chrome

Źródło: spieltimes.com