Premiera Galaxy Note 8 coraz bliżej. Samsung ma oficjalnie zaprezentować swój phablet w następnym tygodniu. Jego cena ma wynosić około 999 Euro albo 1174 Euro, w zależności od źródła.

Okazuje się teraz, że wraz z nim możemy otrzymać kilka gadżetów. Firma już wcześniej potrafiłą dodawać akcesoria do swoich konstrukcji podczas ich premiery. Galaxy S7 i S7 Edge pojawiły się z Gear VR a galaxy Note 7 miał w zestawie kartę microSD o pojemności 256 GB albo Gear Fit 2.

Zgodnie z Tweetem, wraz  Galaxy Note 8 mamy otrzymać kartę microSD o pojemności 256 Gb i bezprzewodową ładowarkę albo kamerę Gear 360. Zamówienia wstępne rozpoczną się 24 sierpnia i pewnie dopiero wtedy dowiemy się, czy Tweet mówił prawdę. Jednakże Evan Blass już wielokrotnie miał prawdziwe informacje na temat nowych premier więc wydaje mi się, że to co teraz napisał ma sens. Takie dodatki z pewnością zachęcą jeszcze więcej osób do zakupu nowego telefonu. A po problemach i porażce Galaxy Note 7 każda zachęta jest z pewnością potrzebna.

Źródło: https://www.neowin.net/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!