Na corocznie odbywających się targach IFA w Berlinie można zobaczyć wiele ciekawych nowości. Jednym z producentów, który w tym roku chce zaskoczyć publikę, jest Philips. Co przygotował on na to wydarzenie?

Na targach zostaną zaprezentowane nowe monitory, które, jak twierdzi Philips, wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie obrazu. Są to między innymi technologię Quantum Dot, HDR oraz Ultra Wide-Color. Zaprezentowany zostanie 43 calowy monitor, który ma sprawdzić się idealnie zarówno dla graczy jak i dla osób oglądających filmy. Będzie można także zobaczyć zestaw złożony z trzech monitorów 328M6FJMB, które posiadają zakrzywione ekrany oraz technologię Ambiglow, która podświetla otoczenie. Dla profesjonalistów zaprezentowany zostanie monitor pracujący z rozdzielczością aż 8K (7680 x 4320 px). Matryca będzie miała wielkość 32 cali oraz będzie bezramkowa.

Stoisko firmy Philips będzie dostępne dla wszystkich gości w dniach od 1 do 6 września w hali 22. Jeśli będziecie obecni na targach IFA to warto się tam przejść, bowiem nieczęsto można zobaczyć w akcji tak ciekawe konstrukcje monitorów.

Źródło: Materiały prasowe