WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Co pokazuje pierwszy teaser Toy Story 4?

Pixar powoli wraca do formy. Po świetnej animacji Coco i drugiej części Iniemamocnych postanawia powrócić do dawnej serii. Mowa tu o Toy Story. Studio po prawie dziewięciu latach postanowiło zrobić kolejny film z serii. Pojawiła się już krótka zapowiedź. Co pokazuje pierwszy teaser Toy Story 4?

Toy Story zadebiutowało w 1995 roku i była to pierwsza pełnometrażowa produkcja wykonana w całości przy pomocy technologii komputerowej. Jest to również jeden z największych hitów naszego dzieciństwa. Film doczekał się, wydanej cztery lata później, kontynuacji, a także i trzeciej części w 2010 roku.  Cała seria była bardzo dochodowa i przyniosła studiu spore zyski.

Co pokazuje pierwszy teaser Toy Story 4? Cóż, nie zobaczymy tam jako takich fragmentów produkcji czy fabuły. To po prostu zapowiedż. Zdradza nam jednak postacie, jakich w finalnej wersji możemy się spodziewać. Jest to oczywiście kowboj Chudy, Buzz Astral, Pan Bulwa i dinozaur Rex. Czekamy zatem na jakieś szczegóły dotyczące tego, co będzie się działo w Toy Story 4.

Na samą  produkcję nie będziemy musieli bardzo długo czekać. Wytwórnia zapowiedziała, że film Toy Story 4 ma trafić do kin latem 2019 roku. Możliwe, że będzie to 21.06.2019, ale ta data nie jest w stu procentach pewna.

Zapewne wkrótce dostaniemy więcej informacji, a także konkretny zwiastun.

Czytaj też: Stawka w Avengers 4 będzie jeszcze wyższa niż w Infinity War 

Źródło: bgr.com