Aktorka Karen Gillan drażni fanów zdradzając pewne, enigmatyczne, szczegóły na temat przyszłości swojej postaci. Co spotka Nebulę w Avengers: Endgame? Sprawdźmy.

Po tym, jak Marvel w końcu opublikował zwiastun i tytuł filmu Avengers 4, także aktorzy mogą co nieco zdradzić o swoich rolach. Wiele gwiazd filmu zaczęło mówić o długo wyczekiwanej kontynuacji i tego, czego fani MCU mogą się po niej spodziewać. Jedną z nich jest właśnie Karen Gillan, która uchyla rąbka tajemnicy i zdradza co spotka Nebulę w przyszłości.

Co mogę powiedzieć? Thanos jest jej tatą, a ona z pewnością zmierzy się z poważnymi problemami z ojcem. Na pewno.

Można to zinterpretować na wiele sposobów. Z jednej strony może to odnosić się do fizycznej konfrontacji z Thanosem, co nie byłoby jakimś wielkim zaskoczeniem. Z drugiej jednak może odnosić się do osobistej i emocjonalnej walki bohaterki.

Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że Nebula ma ogromną traumę związaną z ojcem. Jeśli Endgame będzie ostateczną walką z Thanosem, to każdy z bohaterów będzie musiał pomóc. A w takim przypadku muszą mieć wszystko poukładane w głowach.

Co spotka Nebulę w Avengers: Endgame? Karen Gillan o swojej roli

Dodatkowo Karen Gillan odniosła się do planowanej kontynuacji Strażników Galaktyki. Na razie oficjalnych informacji nie ma, a film nadal nie ma nawet reżysera. Okazuje się, że istnieje chociaż scenariusz.

Nasz reżyser nie będzie już z nami, ale jesteśmy podekscytowani kontynuacją historii Strażników Galaktyki i dostarczeniem jej fanom. To najważniejsza rzecz. Nie znam żadnych szczegółów co do tego, kiedy ten film wyjdzie, ale istnieje już scenariusz. Możliwe, że mi się podobał, ale nie mogę nic powiedzieć.

Dla fanów Strażników to pocieszająca wiadomość, choć nadal fakt, że scenariusz istnieje nie oznacza rychłego rozpoczęcia produkcji. A o tym, co spotka Nebulę dowiemy się w Avengers: Endgame już 26 kwietnia 2019 roku.

Czytaj też: Pełny zwiastun 2 sezonu Star Trek: Discovery. Dużo akcji i Spocka

Źródło: comicbookmovie.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej