WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Co wiemy na temat serialu Loki?

W końcu coś ruszyło w sprawie serialu Loki. Przez dłuższy czas nie słyszeliśmy nic na jego temat. Wiadomo, cała uwaga skupiona jest przede wszystkim na Avengers: Endgame. W końcu jednak pojawiły się nowe informacje. Sprawdźmy, co wiemy na temat serialu Loki?

Loki jest bogiem psot. Umierał na ekranie już tyle razy, a jednak w kolejnym filmie okazywało się, że była to tylko sztuczka. Dlatego wiele osób liczy, że jego śmierć w Infinity War to też tylko iluzja. Jest to prawdopodobne. Jednocześnie fabuła Endgame ma zawierać podróż w czasie, możliwe więc, że tak czy tak, Loki przeżyje. Jego zmartwychwstania są już pewną stałą w MCU. Jednak w tej kwestii nie ma sugerować się serialem. Równie dobrze psotny bóg Asgardu może być w serialu młodszą wersją siebie.

Czytaj też: Michael B. Jordan chce zagrać Supermana

Co nam wiadomo?

Wybrano już showrunnera i zarazem scenarzystę do serialu. Został nim Michael Waldron odpowiadający za scenariusz do Ricka i Morty’ego. Hollywood Reporter twierdzi, że serial Loki opowie historię nordyckiego boga na przestrzeni wieków, kiedy wskakiwał on w wir ziemskich wydarzeń i miał wpływ na wydarzenia historyczne. Jeśli taka miałaby być fabuła, wskrzeszenie bohatera w Endgame nie byłoby konieczne.

Mówi się, że Tom Hiddleston powróci do roli Lokiego także w serialu. Nie wiadomo jednak jak duża to będzie rola. Krążą plotki, że Hiddleston może opowiadać historię podczas, gdy na ekranie pojawi się młodszy aktor. Jednak patrząc na fakt, że serial opowiada o bogu z Asgardu wiek raczej nie ma większego znaczenia.

Na razie wiadomo, że serial zadebiutuje na Disney Plus, choć nadal nie mówi się o konkretnych terminach. Serial Loki jest tylko jednym z wielu, jakie Marvel dla nas szykuje. Prócz niego zapowiedziano już serie o Scarlet Witch i Visionie a także Falconie i Zimowym Żołnierzu. Sezony będą miały prawdopodobnie od sześciu do ośmiu odcinków.

O tym, czy Loki zostanie wskrzeszony dowiemy się już 25 kwietnia, gdy do kin wejdzie film Avengers: Endgame.

Czytaj też: Will Smith wyjaśnia, dlaczego nie zagrał w Matrixie

Źródło:  digitaltrends.com