WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Colorful prezentuje najszybszego GTX 1080 Ti

Wydaje Ci się, że MSI GTX 1080 Ti Lightning jest najszybszą grafiką na świecie? Otóż mylisz się. Firma Colorful przebija ofertę MSI i prezentuje iGame GTX 1080 Ti Kudan.

 

Karta ta posiada pamięć pracującą z częstotliwością 11008 MHz, a rdzeń z częstotliwością 1657 MHz (1784 MHz w trybie boost). Oznacza to OC na poziomie 12,8% w najszybszej opcji. Co jest jeszcze ciekawe to sposób chłodzenia. Kudan może być tradycyjnie chłodzony powietrzem (3 wentylatory) albo można do niego podłączyć moduł z chłodzeniem cieczą, które składa się ze 120 mm wentylatora, pompy oraz chłodnicy. Dodatkowo, karta wygląda przepięknie. Często Colorful wypuszcza wersje, które mi nie przypadają do gustu. Jednakże w tym wypadku jest odwrotnie.

GTX 1080 Ti Kudan jest zdecydowanie grafiką, o której powinno się marzyć. Prawie na pewno nie trafi ona na rynek polski. Także z pewnością będzie się ona świetnie podkręcała oraz zachowa znakomitą kulturę pracy. Cena z pewnością będzie adekwatna do miana najlepszej kart na świecie.

Źródło: https://www.eteknix.com/