Wydaje Ci się, że MSI GTX 1080 Ti Lightning jest najszybszą grafiką na świecie? Otóż mylisz się. Firma Colorful przebija ofertę MSI i prezentuje iGame GTX 1080 Ti Kudan.

 

Karta ta posiada pamięć pracującą z częstotliwością 11008 MHz, a rdzeń z częstotliwością 1657 MHz (1784 MHz w trybie boost). Oznacza to OC na poziomie 12,8% w najszybszej opcji. Co jest jeszcze ciekawe to sposób chłodzenia. Kudan może być tradycyjnie chłodzony powietrzem (3 wentylatory) albo można do niego podłączyć moduł z chłodzeniem cieczą, które składa się ze 120 mm wentylatora, pompy oraz chłodnicy. Dodatkowo, karta wygląda przepięknie. Często Colorful wypuszcza wersje, które mi nie przypadają do gustu. Jednakże w tym wypadku jest odwrotnie.

GTX 1080 Ti Kudan jest zdecydowanie grafiką, o której powinno się marzyć. Prawie na pewno nie trafi ona na rynek polski. Także z pewnością będzie się ona świetnie podkręcała oraz zachowa znakomitą kulturę pracy. Cena z pewnością będzie adekwatna do miana najlepszej kart na świecie.

Źródło: https://www.eteknix.com/

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!