WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Colorful przedstawia dwie nowe grafiki

Colorful to producent, który często zaskakuje swoimi konstrukcjami. Niejednokrotnie pokazał on takie modele, które wprowadzały świeżość na rynek. Tym razem, jego nowe grafiki są co najmniej dziwne.

Pierwszą z nich jest iGAME GTX 1080 Ti Customization. Została ona zaprojektowana w kształcie samolotu oraz posiada akcenty militarne. Moim zdaniem wygląda ona okropnie. Co oznaczają dwie wystające „czapeczki”? Zapewne mają to być silniki odrzutowe, ale serio? Przecież to jest okropnie brzydkie. Specyfikacja grafiki jest póki co nieznana. Mam nadzieję, że okaże się ona tylko nieudanym prototypem.

Druga z kart graficznych to iGAME GTX 1080 Ti KUDAN. Jest to już flagowiec firmy Colorful. Powinna ona być wydajniejsza niż Vulcan X OC, która posiada panel LCD. Jednakże to tylko domysły, specyfikacja także nie jest znana. Wiadomo jednak, że ma ona posiada zintegrowany blok wodny, coś na kształt kart Asusa z serii Poseidon. Wygląda ona znacznie lepiej niż wcześniej przedstawiona grafika, ale dalej nie powala. Może to wina zdjęcia?

Źródło: https://videocardz.com/