WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Promocje

Conan Exiles i The Escapists 2 w sierpniowym Humble Monthly

Sklep Humble Bundle tradycyjnie przedstawił nagrody, jakie czekają klientów w ramach sierpniowej subskrypcji. Tym razem za 12$ możemy dorwać m.in. Conan Exiles, The Escapists 2 oraz A Hat in Time na Steama.

Po raz kolejny oferta wydaje się cholernie kusząca, bo za około 45 złotych otrzymujemy gry, które mogą zaserwować Wam naprawdę długie godziny zabawy. Sam Conan Exiles (który swoją drogą okazał się złotym jajkiem dla FunComu) oferuje taką zawartość, że znudzenie się nią wymaga kilkudziesięciu godzin. Wprawdzie w naszej recenzji wyszło, że nie jest to produkcja pozbawiona skaz, ale do zabawy ze znajomymi – wręcz idealna. Zwłaszcza, że studio zapowiedziało już masę nowych aktualizacji i nadal wspiera grę.

promocja, akcja, Conan Exiles, Humble, Humble Bundle, Humble Monthly, subskrybcja, A Hat in Time, The Escapists 2

Na deser otrzymujemy specyficzną kontynuację The Escapists, w której to próbujemy uciec z więzienia. Nie jest to jednak takie proste, o czym szybko przekonujemy się za kratami. Całość została opatrzona naprawdę ciekawym stylem graficznym i oferuje ogromny replayablility. Trzecią gwarantowaną w chwili zasubskrybowania grą jest A Hat in Time, czyli platformówka 3D, która zadebiutowała rok temu.

promocja, akcja, Conan Exiles, Humble, Humble Bundle, Humble Monthly, subskrybcja, A Hat in Time, The Escapists 2

Oczywiście wraz ze startem wrześniowej akcji wszyscy klienci otrzymają kolejny zestaw nieznanych nam tytułów. A więc? Jeśli zwlekaliście z zakupem jednej z tych trzech gier, to nie zwlekajcie i udajcie się pod ten link. Przypomnę tylko, że zakupy w Humble Bundle wiążą się również z pomocą charytatywną.