Ostatnio sporo się słyszy o grze Conan Exiles, która doczekała się u nas recenzji. Okazało się, że dla studia Funcom jest to produkcja, która uratowała ich od bankructwa, bo cieszy się naprawdę dużą popularnością.

Conan Exiles stał się właśnie najchętniej kupowaną grą Funcomu. Wczoraj przebił właśnie sprzedaż na poziomie 1,4 miliona kopii, co na przestrzeni około 16 miesięcy od debiutu w pierwszych testach jest osiągnięciem, które przebija wszystkie rekordy studia. Przypomnę tylko, że prekursor naszego rekordzisty, czyli Age of Conan: Hyborian Adventures może i trafił na 1,4 milionów kont graczy, ale zajęło mu to dwukrotnie więcej czasu.

Conan Exiles

Deweloperzy nie spoczywają jednak na laurach i planują dalej rozwijać swoje dzieło. Tak też, kilka dni temu zadebiutowało nowe DLC, a wczoraj do gry zawitała ponad 1 GB aktualizacja, która poprawiła wiele błędów i zbalansowała zabawę. To jednak nie koniec, bo już w sierpniu ma zadebiutować kolejna ogromna łatka oraz (płatne) DLC Jewel of the West. Na szczęście nie wprowadzi ono specjalnych broni dla wszystkich nabywców, a raczej wizualne elementy. Wszyscy gracze mogą też wkrótce liczyć na możliwość oswajania dzikich zwierząt.

Źródło: GamesIndustry

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!