WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Cooler Master prezentuje dwie nowe myszki

Całkiem niedawno firma CoolerMaster wprowadziła na rynek myszki z serii MasterMouse. Zgarnęły one znakomite recenzje a jedną z nich możecie przeczytać u nas. Po tym sukcesie firma zdecydowała się poszerzyć ofertę o dwa nowe modele: MM530 oraz MM520.

Pierwsza z nich to propozycja dla osób, które wolą chwyt typu palm. Powierzchnia myszki jest większa i pozwala na przyjemne rozłożenie ręki stąd tacy gracze powinni być zadowoleni. Model MM520 został przeznaczony dla osób używających chwytu claw grip (dłoń w kształcie szponu). Obie myszki posiadają sensor optyczny Pixart PMW3360, dzięki któremu można zmieniać DPI w zakresie od 100 do 12000. Także pozwala on na wyeliminowania opóźnień. Główne elementy myszek zostały wykonane z twardego plastiku PBT, przez co ich jakość powinna być na największym poziomie. Cooler Master zastosował także przełączniki Omron, które zapewniają żywotność rzędu 20 mln kliknięć.

Obie myszki posiadają odpowiednie oprogramowanie, które pozwala choćby na ustawienie odpowiedniej czułości. Także mają one LEDy, których kolor można zaprogramować. Model MM530 oraz MM520 kosztują około 238 zł.

Źródło: Materiały prasowe