WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Corsair wprowadza ciekawe paski LEDowe

Kupując obudowę do komputera często decydujemy się na wersję z oknem. Coraz więcej podzespołów ma wbudowane podświetlenie więc można całość ładnie zgrać ze sobą. Ale co w momencie, w którym sprzęt nie ma własnych diod LED? Z pomocą przychodzi Corsair ze swoim nowym produktem- Lightning Node Pro.

W zestawie znajdują się cztery paski LED o długości 410 mm. Każdy z nich może zostać indywidualnie zaprogramowany a do dyspozycji są wszystkie kolory, które można uzyskać miksując RGB. Na każdym pasku znajduje się 10 diod, które pozwolą na dobre podświetlenie skrzynki. Posiadają one także stopień ochrony IP65, który oznacza protekcję przez pyłami i strumieniem wody lanej na paski. Zamontować można je dzięki magnesom obecnych na nich. Jeśli ktoś posiada nie metalową obudowę, to paski można spokojnie przykleić.Co jest ważne, mają one złącze 4 pin więc można je spokojnie zsynchronizować z resztą podzespołów. Dołączone do nich zostaje także specjalne oprogramowanie ułatwiające sterowanie nimi.

Wszystko wygląda świetnie, jedynie cena troszkę przeraża- 59,90 euro to trochę za dużo jak na fajny bajer do komputera. Jednakże jeśli chcecie ładnie doświetlić swoje podzespoły to możecie się nad tymi paskami zastanowić.

Źródło: http://www.eteknix.com