WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Crossroads Inn – start zbiórki na Kickstarterze

Kraken Unleashed to wewnętrzne studio wydawnictwa Klabater, które w obecnej chwili pracuje nad… symulatorem tawerny – Crossroads Inn. Gra, w której gracze wcielą się w rolę właścicieli własnej tawerny, zadebiutuje na PC i Xbox One w czwartym kwartale tego roku.

Crossroads Inn to  gra łącząca  gatunki – management sim i RPG. Produkcja tworzona jest przez warszawskie studio Kraken Unleashed. W Crossroads Inn gracze wcielą się we właściciela tawerny znajdującej się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys, zmierzą się z trudami prowadzenia własnego lokalu oraz wezmą udział w epickiej przygodzie, która może ich zaprowadzić nawet na tron królestwa. Kraken Unleashed chce w realizację projektu zaangażować również społeczność fanów gry i zaprosić ich do udziału w zbiórce na Kickstarterze. Obecnie trwają również prace nad wersją beta gry.

Czytaj też: Triss Merigold w Monster Hunter World – skąd pobrać nową postać?

Osoby, które zdecydują się wesprzeć nasz projekt dostaną dostęp do early access, unikatowe prezenty i dodatkowe treści w grze. Co ważne, gracze będą mogli przekazać nam swoje uwagi i obserwacje, co może zdecydować o ostatecznym wyglądzie projektu – ich głosy są dla nas najważniejsze. – dodaje Michał Gembicki, szef Klabatera.

Jeżeli chcesz wziąć udział w zbiórce, to odbywa się ona tutaj. Celem jest zebranie 30.000$

Czytaj też: Błąd w Resident Evil 2 może stworzyć dwóch Mr. X