WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Counter-Strike: Global Offensive jest darmowy, ale…

Szczerze mówiąc, nie daje wiary, że ktoś z Was choć przez minutkę nie pograł w Counter-Strike: Global Offensive, ale jeśli przesiedzieliście całe 6 lat w błogiej jaskini zapełnionej grami RPG lub akcji, to w zupełności to rozumiem. Jednak teraz nie macie żadnych wymówek, aby nie sprawdzić wersji CS: GO Free Edition.

Valve zdecydowało, że Counter-Strike: Global Offensive jest zwyczajnie zbyt dobry, aby ktoś nie mógł go przetestować przed zakupem. CS: GO Free Edition jest nową wersją gry, którą producent podpiął pod oficjalną stronę na Steamie. Oznacza to tyle, że nie posiadając pełnej wersji na platformie, ta zmusi Was do pobrania tej darmowej. Ta nie jest aż tak zła, jak moglibyśmy się tego spodziewać. Counter-Strike: Global Offensive Free Edition umożliwia bowiem rozgrywanie meczów przeciw komputerowi i oglądanie gier za pośrednictwem GOTV.

Oczywiście traci tym samym najlepszą cechę CS: GO, jaką jest rywalizacja z innym człowiekiem. Nie oszukujmy się, gdyby nie matchmaking, który często oferuje graczom masę emocji, to gra nie byłaby już tak popularny. Zdaję sobie sprawę, że wpłynął na to również Steam Marketplace, ale dajcie żyć fanom tej odsłony marzeniami! Edycja darmowa wystartowała akurat w momencie, kiedy wielkimi krokami zbliża się FACEIT London Major.

Paweł ”Byali” Bialiński opuści drużynę Virtus.pro

Źródło: Thenextweb
Zdjęcia: Steam