Z pewnością znajdą się tu jacyś fani CS: GO, którzy może już przeszli na emeryturę albo nadal częstują wrogów precyzyjnymi headshotami. Bez względu na stan swojej kariery z pewnością ucieszy ich wiadomość o nowym pistolecie maszynowym – MP5-SD.

Sam nie wiem dlaczego, ale ta broń jest według mnie najbardziej charakterystyczną z Counter-Strike 1.6. Tam występowała pod nazwą po prostu „MP5”. Ten maszynowy pistolet za 1200$ był jednym z najciekawszych wyborów w tym segmencie broni, więc po premierze CS: GO zdziwiłem się, dlaczego nie został dodany. No cóż, na szczęście po 6 latach to się zmieniło i z najnowszą aktualizacją możemy już zakupić MP5-SD wzorowaną na rzeczywistej Heckler & Koch MP5-N.

To zamiennik dla MP7, który zapewnia posiadaczowi odrobinę szybszą prędkość poruszania się, przepłacając za to odrobiną obrażeń i celności. Cena i amunicja pozostała jednak bez zmian i nadal musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 17000$ i 30 nabojami. MP5-SD nie została jednak udostępniona na rozgrywki turniejowe. Wylądowała wyłącznie w mniej obligujących trybach, gdzie zapewne zweryfikuje się jej balans i wpływ na rozgrywkę.

Artifact od Valve zadebiutuje jeszcze w tym roku!

Źródło: CS GO Blog
Zdjęcia: op. własne

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej