WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Cyberpunk 2077 bez publicznego dema na Gamescom 2018

Informacje prosto z oficjalnego Twittera. Możemy być pewni, że Cyberpunk 2077 nie otrzyma publicznego pokazu swojego gameplaya podczas zbliżających się targów Gamescom 2018.

Szkoda. Zwłaszcza przez ostatnie doniesienia, według których Mike Pondsmith, twórca tego uniwersum, miał okazję zagrać w nieco obszerniejsze demo z gry. Oczywiście dzięki prywatnemu zaproszeniu od CD Projekt Red do Polski. Wskazywało to jednak, że studio może pracować nad jakimś materiałem, który wymagał konsultacji przed publikacją. Zdementowały to jednak ostatnie wpisy na Twitterze konta Cyberpunk 2077.

Na pytanie o publiczne demo na targach Gamescom 2018 przedstawiciel studia odpowiedział „zabraknie stanowiska publicznego, przepraszam”. Zamknięty pokaz nadal wchodzi więc w grę. Jak jednak możemy się spodziewać, to nie koniec pytań. Gdy jeden z użytkowników spytał o publiczną prezentacje, @CyberpunkGame odpowiedziało, że „Pokażemy Wam gameplay, kiedy poczujemy, że jesteśmy na to gotowi”.

Nie jest to oczywiście najlepsza wiadomość dla graczy, którzy na pierwsze materiały z Cyberpunka 2077 będą pewnie czekać do 2019 roku. Oczekiwanie warto jednak umilić sobie czymś innym, a mianowicie ciekawymi szczegółami na temat produkcji. Konsultacje z neurochirurgiem, rola polityki w grze i szczegóły na temat procesu tworzenia, to tylko wierzchołek góry lodowej.

Cyberpunk 2077 – sposób rozwoju postaci ujawniony na Twitterze

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Cyberpunk 2077