WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Jak będzie wyglądać eksploracja w Cyberpunk 2077?

I kolejna dawka informacji o grze Cyberpunk 2077 od naszego rodzimego studia CD Projekt Red. Tym razem mam dla Was kilka szczegółów na temat eksploracji oraz nowy screenshot (widzicie go powyżej), który został usunięty z oficjalnej strony tak szybko, jak tylko został dodany.

Podrzucam go poniżej w wyższej rozdzielczości, abyście mogli podziwiać męską wersję V. Screenshot został podobno uchwycony za pomocą przeznaczonego do takich ujęć wbudowanego narzędzia, które będzie oficjalnym dodatkiem w finalnej wersji wyczekiwanej od dawna gry Cyberpunk 2077. Widzimy na nim scenę z pościgu, który urozmaica typowa strzelanina. Samochód, jakim porusza się V, jest najprawdopodobniej podatny na uszkodzenia, co wyjaśnia liczne zarysowania i brak samych drzwi.

Poniżej możecie również rzucić okiem na pytanie, jakie jeden z użytkowników Facebooka zadał osobom odpowiedzialnym za fanpage Cyberpunka 2077. Wynika z niej, że w Night City będziemy mogli wejść do bardzo wielu budynków z piętrami, które będą tylko czekać na naszą nieposkromioną żądzę eksploracji. Oczywiście w grę nie wchodzi każdy budynek i każde piętro. Wtedy zapełnienie ich byłoby wręcz niemożliwe, a twórcy chcą, aby każdy z nich coś wnosił do rozgrywki.

A tak swoją drogą, wiecie już, jak CD Projekt podchodzi do interfejsu, optymalizacji i destrukcji otoczenia? A może interesuje Was opcja kupowania mieszkań i system towarzyszy?

Cyberpunk 2077 – o interfejsie, optymalizacji, destrukcji otoczenia… i nie tylko

W Cyberpunku 2077 kupimy wiele apartamentów, ale przygody przeżyjemy w pojedynkę

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech