Gdy w świecie technologii pojawia się coraz więcej informacji na temat danego przedmiotu, to każdy spodziewa się, że jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Czy podobnie jest z Cyberpunkiem 2077 od CD Projekt Red? To wiedzą zapewne wyłącznie twórcy… choć grę można już ukończyć, co dobrze świadczy o procesie produkcji. Szczegółów na jej temat nadal nie mamy wiele, choć teraz mam dla Was coś na temat strzelania, wyborów i zakończenia.

Te informacje płyną prosto od deweloperów, którzy brali udział w rozmowie na oficjalnym streamie z targów Gamescom 2018. Z ujawnionych przez nich informacji wynika, że strzelanie w Cyberpunku 2077 będzie dalece odbiegać od standardów systemu strzelania z RPG. Ma o tym świadczyć dopracowywanie go w konsultacji z byłym profesjonalistą z Counterstrike, naszym rodakiem, Łukaszem ‚LUq” Wnękiem. Ten może pochwalić się kilkunastoma sukcesami na scenie e-sportowej, więc chyba wie „jak to w te karabiny”.

Cyberpunk, Cyberpunk 2077, gra, CD Projekt Red, CD Projekt, polska gra, szczegóły, system walki, strzelanie, FPP, screenshoty, informacje, system strzelania, FPS, zakończenie

Ujawniono również co nieco na temat zakończenia oraz dokonywanych przez nas wyborów. Wychodzi na to, że zgrywanie wiecznie dobrego i miłego gościa, który dba o innych bardziej niż o siebie, może nie zaowocować szczęśliwym zakończeniem. Przypominam, że w Cyberpunku 2077 nie będziemy troszczyć się o świat, a o siebie samego. Dlatego twórcy nie chcą pozbyć się momentu, kiedy po ponad setce godzin koniecznie kończymy swoją przygodę w ciele „V” w pozytywnym stylu. Jeśli coś pójdzie nie tak, to gra ma o tym informować gracza i wskazywać mu, gdzie dokładnie popełnił błąd.

Dla małego podsumowania najnowszych informacji o grze podrzucam Wam kilka z wpisów:

Cyberpunk 2077 – sposób rozwoju postaci ujawniony na Twitterze

Cyberpunk 2077 to nie tylko wielkie Night City

Cyberpunka 2077 można już w całości ukończyć

Cyberpunk 2077 – szczegóły na temat misji i nowe screenshoty

Źródło: Wccftech
Zdjęcia: Wccftech

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!