WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Człowiek z Wysokiego Zamku dostanie jeszcze jeden sezon

Jeden z najstarszych hitów Amazona, Człowiek z Wysokiego Zamku, dostanie jeszcze jeden sezon. Zobaczymy go tej jesieni. Niestety, to już ostatnia odsłona.

Jeden z najdłużej trwających seriali Amazona powróci z ostatnim sezonem, który zadebiutuje na platformie jesienią. Dokładnej daty jeszcze nie podano. Okazuje się więc, że Transparent nie będzie jest jedyną serią Amazona, która w tym roku się zakończy.  Twórcy poinformowali o tym przy okazji opublikowania teasera 4. Sezonu.

Czytaj też: Nowe zdjęcie Hellboya

Zobaczcie teaser 4. Sezonu Człowieka z Wysokiego Zamku

Człowiek z Wysokiego Zamku jest adaptacją powieści Philipa K. Dicka z 1962 roku. Opowiada alternatywną wizję rzeczywistości, w której Niemcy wygrywają II Wojnę Światową. Akcja rozgrywa się w latach 60., gdy Stany Zjednoczone podzielone są pomiędzy Nową Rzeszę (wschód) i Siły Pacyficzne Cesarstwa Japonii (zachód).  Nie wiadomo, co jest przyczyną zakończenia serii, ale wiadomo, że Amazon nie zrezygnuje z produkcji kolejnych adaptacji książek Dicka. Jennifer Salke, szefowa firmy Amazon Studios, obiecała, że nadal będą współpracować z córką pisarza, Isą Dick Hackett. Możemy się więc spodziewać kolejnych produkcji, którymi ta kooperacja zaowocuje.

Prócz teasera dostaliśmy również plakat promocyjny informujący o nadchodzącym, finałowym sezonie.

Człowiek z Wysokiego Zamku dostanie jeszcze jeden sezon

Czytaj też: Tom Holland potwierdził jedną z teorii o Endgame?

Źródło: engadget.com