Jeśli po obejrzeniu Transformersów zakochałeś się w Chevroletcie Camaro, w którego wcielał się Bumblebee to mamy dobrą wiadomość. Cztery wersje Camaro z Transformersów są do kupienia. Jednak jest pewien haczyk, żadnym legalnie nie pojeździcie.

Chevrolet Camaro w którego zmieniał się Bumblebee by pozostać incognito pojawił się w filmach Transformers w różnych wariantach. Żółte, sportowe samochody kaskaderskie zapewne przypadły do gustu wielu widzom. Zwłaszcza, że z czasem niewiele elementów filmów Michaela Baya mogło się podobać. Cztery wersje Camaro z Transformersów zostały wystawione na aukcji, z której dochód zostanie przekazany na cele charytatywne. Osoba, która wygra otrzyma wszystkie cztery samochody!

Cztery wersje Camaro z Transformersów są do kupienia Cztery wersje Camaro z Transformersów są do kupienia

Wszystkie cztery samochody wyposażone są w V8 i automatyczne skrzynie biegów. Tworzą imponujący zestaw kolekcjonerskich aut, jedynych w swoim rodzaju i takich, których nie można powielić. Jednak nie można ich też prowadzić legalnie, gdyż mają tytuł złomu. Wystawiająca je na sprzedaż firma Barrett-Jackson ma własną definicję tego określenia. Chodzi o to, że samochody te zostały zmodyfikowane, przez co są niezgodne z prawem dotyczącym samochodów silnikowych. Cóż, osoba, która wygra wszystkie cztery wersje Camaro z Transformersów będzie musiała  mieć na nie dużo miejsca. Będą to po prostu oryginalnej wielkości odpowiedniki samochodzików,  które zbierali mali chłopcy. Przeznaczone tylko do ozdoby.

Cztery wersje Camaro z Transformersów są do kupienia

Nie wiadomo jednak, czy użyte przez nich określenie złom, faktycznie uniemożliwia rejestrację i legalne korzystanie z samochodów. W ogłoszonej przez nich aukcji nie ma zdjęć wnętrza, a także dokładnych informacji na temat niezgodności samochodów z przepisami. Możliwe więc, że przyszły, szczęśliwy posiadacz samochodów będzie mógł nimi jeździć. Szkoda tylko, że żaden nie zmienia się w Autobota.

Bumblebee, tym razem jako żółty garbus, gości na ekranach kin od 4 stycznia.

Czytaj też: Kiedy zobaczymy drugi zwiastun filmu Shazam!

Źródło: jalopnik.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej