WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czy kolejne zwiastuny Endgame zdradzą fabułę filmu?

Jeśli chodzi o Avengers: Endgame można zauważyć pewien paradoks. Z jednej strony fani namiętnie poszukują wszelkich informacji i plotek na temat fabuły. Powstają coraz to nowe teorie, które zyskują dużą popularność. Jednak z drugiej strony wzbraniają się przed wszelkimi spojlerami w trailerach czy oficjalnych informacjach. Mamy więc dobrą wiadomość – kolejne zwiastuny Endgame nie zdradzą fabuły filmu, tak zapowiedział Kevin Feige.

Szef Marvela, Kevin Feige, w rozmowie z MTV podczas rozdania Złotych Globów, wypowiedział się na temat promocji filmu Avengers: Endgame. Zapowiedział, że spoty telewizyjne i kolejne zwiastuny Endgame nie zdradzą fabuły filmu. To, co w nich zobaczymy będzie ograniczało się do materiału z pierwszych 15-20 minut filmu.

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy pierwszy zwiastun Endgame, który wywołał bardzo dużo emocji. Informacje jakie w nim zawarto były wręcz minimalne. Zobaczyliśmy prócz ocalałych z Infinity War, tylko dwie postacie, które nie walczyły z Thanosem – Ant-Mana i Hawkeye’a. Nie ma jednak w trailerze nic na temat tego, w jaki sposób Avengers podejmie walkę z Thanosem. Sam Szalony Tytan pojawił się na krótko w zwiastunie. To ogromna różnica w porównaniu z trailerem Infinity War, który ujawniał sporo z fabuły.

Do czasu premiery Endgame otrzymamy jeszcze jeden pełnoprawny zwiastun i wiele spotów telewizyjnych, a także filmów promocyjnych. Jednak dzięki zapewnieniom Kevina Feige możemy oglądać jest bez strachu, że dowiemy się za dużo na temat fabuły.

https://whatnext.pl/nowa-teoria-dotyczaca-avengers-endgame/

Trzeba również przyznać, że Avengers 4 robi reklamę sam sobie. Jest to jeden z niewielu filmów, który bez żadnego zwiastuna wygenerował wokół siebie tyle szumu.

Czytaj też: Nowa teoria dotycząca Avengers: Endgame

Źródło: bgr.com