WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czy możemy spodziewać się Avengers 4 już na początku kwietnia?

Marvel Studios zaskoczyło fanów przesuwając premierę tegorocznego Avengers Infinity War, czy możemy tego samego oczekiwać po Avengers 4?

Po dramatycznych wydarzeniach z Infinity War wszyscy fani MCU z niecierpliwością wyczekują kolejnej części. Wszyscy śledzimy doniesienia na temat tej premiery, a także wyciekające spojlery i teorie fanowskie powstające na ich temat.

Podobnie jak w wielu filmach Marvela, Avengers: Infinity War miało zostać wydane W Wielkiej Brytanii i wielu innych krajach dwa tygodnie przed premierą w Ameryce Północnej. Disney jednak zaskoczył fanów i wszyscy w kinach mogli ten film obejrzeć w kwietniu. Podobnie w przypadku Avengers 4, wygląda na to, że kontynuacja ma ukazać się również w tym miesiącu. Zostało to zauważone na tweeterze, w udostępnionym przez Antona Volkova wykazie premier na nadchodzący rok. Czy możemy spodziewać się powtórki z premiery Infinity War i tego, że Marvel Studios będzie chciał uniknąć psucia filmu amerykańskim widzom przez zagranicznych fanów.

Oczywiście wszystko może jeszcze ulec zmianie, a na oficjalne informacje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.  Na razie czekamy bnawet na zwiastun, który podobno ma ukazać się jeszcze w tym roku.

 

Czytaj też: W Avengers 4 będzie tylko gorzej

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/