WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czy The Punisher zostanie anulowany?

Jesteśmy tuż po premierze drugiego sezonu serialu The Punisher. I choć powinniśmy się cieszyć, to zadajemy sobie pytanie, czy wkrótce The Punisher zostanie anulowany podzielając tym samym los Dardevila i innych serii Marvela.

Jak wiemy Netflix anulował już seriale Daredevil, Iron Fist i Luke Cage informując o tym niedługo po premierze nowego sezonu. Aktualnie prócz The Punisher pozostała tylko Jessica Jones, a jej los nadal jest nieznany. Nic dziwnego, że fani i obsada, zamiast cieszyć się z kolejnej odsłony, zaczynają zastanawiać się, czy The Punisher zostanie anulowany.

Gwiazda Punishera, Jon Bernthal odniósł się do tego w najnowszym wywiadzie dla Variety.

Znam rzeczywistą sytuację i jestem z nią pogodzony. Naprawdę martwię się tylko tym, na co mam wpływ. W tym biznesie wiele dzieje się bez naszego udziału. Decyzje odnośnie tego serialu podejmowane są w pokojach, do których mnie nie zaproszono. Ale nie mam nic przeciwko.

Daredevila i Iron Fist odwołano około dwa miesiące po finałowym sezonie, więc możliwe, że Netflix ujawni los Punishera już w marcu. Na razie pozostaje nam cieszyć się nowymi odcinkami, które dostępne są na platformie.

Czytaj też: Recenzja filmu Glass

Źródło: cbr.com