WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czyżby Kit Harington ujawnił ogromny spoiler dotyczący Jona Snowa?

Już dawno tak bardzo nie czekaliśmy na kwiecień. Będzie to miesiąc wielu fantastycznych premier. Dostaniemy nie tylko Avengers: Endgame, ale także finałowy sezon Gry o Tron. Niestety w obu przypadkach radość będzie gorzka, gdyż spodziewamy się śmierci wielu ulubionych bohaterów. Jeśli chodzi o kultowy już serial HBO wszystkie szczegóły trzymane są w ścisłej tajemnicy. Jednak wygląda na to, że Kit Harington ujawnił ogromny spoiler dotyczący Jona Snowa.

Czytaj też: Niektórzy już znają zakończenie Gry o Tron

Wiemy już, że niektóre odcinki finałowego sezonu gry o Tron będą trwały prawie tyle, co przeciętny film. Wiemy również, że jeden z nich będzie zawierał najdłuższą scenę bitwy, jaką do tej pory widzieliśmy. Nie mamy jednak pojęcia jak to wszystko się zakończy. Kto zginie, a kto przeżyje. A także kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Teraz nie chodzi tylko o polityczne rozgrywki, czeka nas epicka walka między armią żywych i umarłych. Przyzwyczailiśmy się do tego, że jeśli chodzi o Grę o Tron, to żaden bohater nie może czuć się bezpieczny. Na placu boju zostało tylko kilku ulubieńców i wszyscy zastanawiamy się, ile czasu uda im się przeżyć w finałowym sezonie. Wygląda jednak na to, że o jednego z nich wcale tak bardzo bać się nie musimy.

Jon Snow przeżyje aż do ostatniego odcinka?

Kit Harington wypowiada się bardzo dużo na temat procesu produkcyjnego 8. sezonu. Wielokrotnie podkreślał, że cieszy się z jego zakończenia. Jednocześnie dodawał, że była to najwspanialsza przygoda jego życia. W najnowszym wywiadzie dla Variety opowiadał o całej swojej podróży w roli Snowa. O pierwszych latach i wczesnych etapach popularności Gry o Tron i o tym, jak cała uwaga skupiła się na nim, gdy jego bohater zginął (dla Straży).  Ponownie wrócił do tego, jaką katorgą były trwające dziewięć miesięcy zdjęcia do finałowego sezonu. Wydaje się, że przy okazji wyjawił również ogromny spoiler dotyczący Jona Snowa.

Byłem tam cały czas. Czułem się trochę tak, jakby wszyscy przychodzili i wychodzili, ale nie Jon, on był tam ciągle.

Jeśli Harington był tam przez cały czas oznaczałoby, że nie mógł umrzeć przed ostatnim odcinkiem serii. Twórcy raczej nie będą w stanie ponownie go wskrzesić a to oznacza, że jeśli nawet umrze, to dopiero na koniec całej historii. Wszystkich fanów tej postaci taka informacja może uspokoić, choć na pewno nie daje całkowitej pewności. Równie dobrze Jon mógł zginąć dołączając tym samym do armii Nocnego Króla, co również wyjaśniałoby jego obecność na planie aż do końca.

Jak zakończy się historia Jona Snowa, a także innych bohaterów Gry o Tron dowiemy się już niedługo. Premiera 1. Odcinka finałowego sezonu Gry o Tron już 15 kwietnia.

Czytaj też:  Finał Gry o Tron będzie przełomowy. Tak przynajmniej twierdzi Kit Harington

Źródło: bgr.com