WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czyżby Rockstar Games pracowało nad nowym Midnight Club?

Wygląda na to, że legendarne studio Rockstar Games planuje przypomnieć graczom swoją popularność niegdyś serię wyścigów – Midnight Club.

Użytkownik Reddita o sokolim wzroku – Derik2502 – dostrzegł developera grającego w nową odsłonę (?) Midnight Club. Zjawisko to zostało rzecz jasna oskrinowane i cały ten wysiłek doprowadził do odnalezienia zrzutów ekranu z gry, które widzicie umieszczone w tym artykule. Jeden z nich przedstawia ekran startowy gry, drugi zaś – ekran wyboru pojazdu.

Dla wiarygodności, mimo tego, że Derik5202 wrzucił screenshoty na Imgura, podał on również linki do oryginałów z Xbox Live. Te po pewnym czasie zostały rzecz jasna usunięte z usługi, ale na serwerach Microsoftu można odnaleźć ikonę Game Hub, prezentującą właśnie nowe Midnight Club. Wiele elementów w tej układance mogło zostać spreparowanymi, ale nie to – nie wrzucał tego do sieci żaden z członków konspiracji.

Ciężko cokolwiek wnioskować z tych strzępków informacji, ale nie wygląda to na jakikolwiek remaster, a raczej zupełnie nowa odsłona gry. Poza tym, co tutaj przeczytaliście, nie funkcjonują tak naprawdę żadne inne informacje, ani plotki o tym, jakoby Rockstar w ogóle brał się za serię Midnight Club.

źródło: mspoweruser.com