WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Daredevil dostanie 4 sezon?

Od premiery trzeciego sezonu Daredevila fani zastanawiają się, czy serial zostanie przedłużony. Ostatnie tygodnie przynosiły raczej informacje źle wróżące serii. Zaczęło się od anulowania Luke’a Cage’a i Iron Fista. Potem pojawiły się raporty o drastycznym spadku oglądalności. Czy Daredevil dostanie 4 sezon?

Możemy mieć nadzieję, że zobaczymy przygody Matta Murdocka w kolejnym sezonie. Na swoim Twitterze showrunner serialu Erick Oleson poinformował, że do Netflixa trafił plan 4 sezonu. Dodał też, że teraz decyzja leży już tylko po stronie platformy, a fanom pozostaje tylko trzymać kciuki.

Pomimo ogromnego spadku oglądalności, który wyniósł aż 57%, członkowie obsady nadal są dobrej myśli. Vincent D’Onofrio grający Wilsona Fiska i wcielająca się w Karen Page, Deborah Ann Woll, są nastawieni na to, że Daredevil dostanie 4 sezon. Historie ich postaci nadal się nieopowiedziane, mają również spore plany co do granych przez siebie bohaterów. Miejmy nadzieję, że obrońca Hell’s Kitchen powróci.

Aktualnie na platformie Netflix możecie zobaczyć wszystkie trzy sezony Daredevila. W rolach głównych: Charlie Cox jako Matt Murdock, Elden Henson jako Foggy Nelson, Deborah Ann Woll jako Karen Page. A także:  Joanne Whalley jako Siostra Maggie, Wilson Bethel jako Benjamin Poindexter, Jay Ali jako Rahul „Ray” Nadeem i Vincent D’Onofrio jako Wilson Fisk.

Czytaj też: Data premiery 3. sezonu Serii Niefortunnych Zdarzeń

Źródło: www.cbr.com