Kilka dni temu Microsoft zamieścił w swojej ofercie Dark Siders III i wskazał dokładny dzień premiery, a teraz mamy okazję rzucić okiem na kolejny gameplay.

Zapis rozgrywki trwający nieco ponad 11 minut opublikowała hiszpańska wersja serwisu IGN. Dla mnie – nie fana serii, a kogoś, kto spędził tam kilka godzin – wygląda to na kawał dobrego postępu względem dwójki. Nie tylko graficznym, ale również tym skupionym na zaawansowaniu mechanik oraz płynności animacji. Widać to na przykładzie przedstawionych ujęć, w których to główna bohaterka, Furia przemierza coś na wzór spustoszonego metra połączonego z wielkimi jaskiniami w świcie znanym pod nazwą The Nether.

Nie zabrakło oczywiście efektownej walki, która nie jest typowym napierniczaniem w myśl hack&slash. Wcześniej jednak jedna z jeźdźców apokalipsy odwiedziła szalonego sklepikarza, aby potem za pomocą sztuczki z robaczkami utorować sobie drogę. To z pewnością pierwsze godziny gry, co widać po tempie rozgrywki, ale nie jest to swoista kopia poprzednika. Tym razem Dark Siders III ma bowiem pójść w klimat zwiedzania świata rodem z Zeldy.

Źródło: IGN

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!